جلسه 28 افکت چرخش تصاویر در css

جلسه 28  افکت چرخش تصاویر در css

  مشخصات آموزش

افکت چرخش تصاویر در CSS

  جلسه 28  افکت چرخش تصاویر در css

 

با عرض سلام به دوستان بزرگوار و عزیزان و یاران همیشگی لرنینگ تی وی.مبحثی که امروز آموزش می دهیم قسمت 28 از آموزش کامل Css به زبان فارسی می باشد و در این جلسه یعنی در جلسه 28  افکت چرخش تصاویر در css  را یاد میگیریم.

در قسمتهای 26 و 27 که در رابطه با خصوصیت Tranform در Css بود نکات آموزنده ای را یاد گرفتیم.در این فیلم آموزشی با استفاده از آن نکاتی که آموختیم می توانیم افکت چرخض تصاویر در Css را ایجاد کنیم به نحوی که هنگامی که ماوس روی صفحه المنت / عنصر مورد نظر در صفحه ی وب قرار گرفت اقدام به چرخش شود به مدت مشخص مثلا 2 ثانیه و سپس به حالت اولیه باز گردد.

این افکت را شاید در صفحات سایت های مختلفی مشاهده کرده باشد.در این جلسه قصد یاد گرفتن این افکت هست.پس آموزش امروز کوتاه اما کاربردی خواهد بود.

امید است که آموزش های دوره ی web programming و به ویژه سر فصل آموزش کامل Css به زبان فارسی مفید واقع شده باشد.منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهاد های شما بزرگواران در این زمینه هستیم.جهت دانلود این آموزش به باکس دانلود در انتهای همین صفحه مراجعه کنید.

با تشکر

سید عبدالله محمودزاده

 

 

۲ Responses to “جلسه 28 افکت چرخش تصاویر در css”

ارسال دیدگاه

نام (*)
پست الکترونیکی (*)
وبسایت

  مشخصات مدرس

سید عبدالله محمودزاده
دانش آموخته ی رشته ی مهندسی نرم افزار می باشد. زمینه ی تخصصی وی: برنامه نویسی Application ها ویندوزی به زبان C#.NET طراحی پایگاه داده (SQL server,MySQL,Access ) تکنولوژی های کار با منابع داده (ADO.NET,Linq,Entity Framework) برنامه نویسی وب (HTML5,CSS3,JavaScript,Jquery,Ajax,PHP,Jason) می باشد.

  دوره‌های پیشنهادی