دانلود کتاب انگلیسی آموزش Windows From در سی شارپ

دانلود کتاب انگلیسی آموزش Windows From در سی شارپ

  مشخصات آموزش

دانلود کتاب الکترونیکی رایگان پیرامون موضوع Windows From در سی شارپ

  دانلود رایگان کتاب انگلیسی آموزش Windows From در سی شارپ

سلام و  وقت بخیر.کتابی را که پیش روی شما هست و اینجانب در حال معرفی آن هستم یک کتاب خوب و روان برای آشنایی و یادگیری Windows From در سی شارپ هست.Windows Form شامل مباحث گسترده  پیرامون برنامه نویسی برای کنترل های  وفرم های مایکروسافت، طراحی کنترل های جدید ،نحوه برنامه نویسی استفاده یندوز فرم  ها و کنترل های برنامه از سرویس های ویندوز و… می باشد.

در بازار کار هم مسلط بودن بر رابط کاربری(user interface) اهمیت بسزایی داره.یعنی کسی که می خواهد در حوزه سی شارپ در بازار کار مشغول باشد باید بر این موضوع تسلط داشته باشد.به عبارتی هم بتواند به طور کامل از کنترل ها و فرم ها و کتابخانه های  مایکروسافت  استفاده کند و هم بتواند کنترل های سفارشی شده برای مشتری طراحی و برنامه نویسی کند.

این کتاب در 18 فصل می باشد و دارای 4 ضمیمه هست و مجموعا 755 صفحه هست.بسیار مفهومی هست یعنی آبجکت ها و اشیاء و ارتباط آنها را با نمودار مشخص کرده است تا مسئله بهتر درک شود.و به سه پارت تقسیم بندی شده است.

پارت اول مربوط به مفاهیم اولیه برنامه نویسی windows form هست .پارت دوم مربوط به مسائل پایه ای و کلیدی و پارت سوم در مورد مسائل پیشرفته در برنامه نویسی ویندوز فرهم هست.

خب در این کتاب به منو ها(کلیک راست، نوار ابزار، نوار وضعیت و…) ، dialog ها ،کنترل های اصلی ، لیست باکس ، list view,Tree View و …. آموزش داده شده است.کتاب به زبان اصلی می باشد اما برای کسانی که علاقه مند به رفرنس خارجی هستند این کتاب در مبحث برنامه نویسی windows From عالی هست.

 

برای دانلود رایگان کتاب الکترونیکی  Windows Form Programming in Action with C sharp در سی شارپ  به ادامه مطالب مراجعه کنید.

حجم این کتاب 9.85 مگابایت می باشد و علاوه بر این به زبان انگلیسی نوشته شده است.

ارسال دیدگاه

نام (*)
پست الکترونیکی (*)
وبسایت

  مشخصات مدرس

سید عبدالله محمودزاده
دانش آموخته ی رشته ی مهندسی نرم افزار می باشد. زمینه ی تخصصی وی: برنامه نویسی Application ها ویندوزی به زبان C#.NET طراحی پایگاه داده (SQL server,MySQL,Access ) تکنولوژی های کار با منابع داده (ADO.NET,Linq,Entity Framework) برنامه نویسی وب (HTML5,CSS3,JavaScript,Jquery,Ajax,PHP,Jason) می باشد.

  دوره‌های پیشنهادی