کتاب شبکه و سوکت پروگرمینگ در سی شارپ

کتاب شبکه و سوکت پروگرمینگ در سی شارپ

  مشخصات آموزش

 دانلود کتاب آموزش سوکت پروگرمینگ در سی شارپ

کتاب شبکه و سوکت پروگرمینگ در سی شارپ

با عرض سلام به کاربران خوب بنیاد آموزشی learningtv.ir و علاقه مندان به سوکت پروگرمینگ در سی شارپ.

امروز قصد داریم یک کتاب به زبان فارسی با عنوان برنامه نویسی شبکه و سوکت پروگرمینگ در سی شارپ توسط آقای سعید اصغری ترجمه شده است.هم اکنون می توانید از ادامه مطالب و کلیک روی لینک دانلود از این کتاب استفاده کنید.این کتاب حاوی مثال هایی به صورت کد برای تشریح بهتر موضوع می باشد و متن آن روان می باشد و در 98 صفحه آماده گردیده است.در مقدمه هم ذکر شده است کسانی که از این کتاب استفاده می کنند باید با مقدمات زبان C# آشنا باشند پس برای استفاده از این کتاب بهتر است مقدمات سی شارپ یعنی آشنایی عمومی و کلی با سینتکس و ضروریات آن را مسلط باشید.امیدوارم که کتاب مفید بوده باشد و از آن استفاده کنید.

پیشاپیش از نظرات ، انتقادات و پیشنهاد های شما در مورد این پست و یا سایر مطالب سایت استقبال می کنیم و امیدواریم که با حمایت ها و دلگرمی های شما به ادامه راه مصمم تر باشیم.

با تشکر

محمودزاده

 

کتاب شبکه و سوکت پروگرمینگ در سی شارپ + زبان فارسی

مترجم:سعید اصغری

ایمیل مترجم:Single1990@gmail.com

تعداد صفحه :98 صفحه (پسورد Learningtv.ir)

ارسال دیدگاه

نام (*)
پست الکترونیکی (*)
وبسایت

  مشخصات مدرس

سید عبدالله محمودزاده
دانش آموخته ی رشته ی مهندسی نرم افزار می باشد. زمینه ی تخصصی وی: برنامه نویسی Application ها ویندوزی به زبان C#.NET طراحی پایگاه داده (SQL server,MySQL,Access ) تکنولوژی های کار با منابع داده (ADO.NET,Linq,Entity Framework) برنامه نویسی وب (HTML5,CSS3,JavaScript,Jquery,Ajax,PHP,Jason) می باشد.

  دوره‌های پیشنهادی