طراحی میز عسلی در تری دی مکس

طراحی میز عسلی در تری دی مکس

  مشخصات آموزش

  •   مدت زمان 16 دقیقه و 34 ثانیه
      حجم فایل 21 مگابایت
      زبان آموزش فارسی
  •   لینک دانلود

طراحی میز عسلی در تری دی مکسطراحی میز عسلی در تری دی مکس

مقدمه:

یکی از نیازهایی که هر طراح سه بعدی (چه طراح بازی، چه طراح معماری و چه طراح انیمیشن) بدان نیاز دارد، امکان مدلینگ قسمت های مختلف ساختمان ها می باشد.

به اینگونه مباحث طراحی مدل داخلی ساختمان گفته می شود.

یکی از نکاتی که در طراحی داخلی هر ساختمانی مورد نیاز هست، طراحی قسمت های مختلف یک ساختمان می باشد. علاوه بر این اشیایی که در این محیط قرار داده شده اند نیز می تواند تاثیر بسزایی در افزایش کیفیت محیط داشته باشد.

 

در آموزش طراحی میز عسلی در تری دی مکس در چند جلسه ی مختلف به نحوه ی طراحی یک میز عسلی در نرم افزار تری دی مکس خواهیم پرداخت.

سعی ما بر این است که با شروع طراحی این نوع مدل ها، قدمی جهت طراحی محیط های بازی برداشته و در چندین مجموعه ی مختلف به Level Designing بپردازیم.

 

نکته ای که در این آموزش سعی شده است بدان توجه شود، بحث Low Poly بودن مدل می باشد، لذا تا جایی که ممکن است سعی بر کم حجم تر شدن و ساده تر شدن مدل خواهیم داشت.

 

سرفصل این دروس عبارتند از:

– طراحی مدل قسمت های جدا از هم میز عسلی

– طراحی بدنه ی اصلی میز عسلی

این آموزش شروعی برای سایر آموزش های تری دی مکس در زمینه ی طراحی محیط های داخلی می باشد، پس با نظرات خود می توانید در افزایش انگیزه و رغبت در تهیه اینچنین آموزش هایی سهیم شوید.

طراحی میز عسلی در تری دی مکس

One Response to “طراحی میز عسلی در تری دی مکس”

  1. سيد فريد گفت:

    خیلی ممنون از زحماتتون

ارسال دیدگاه

نام (*)
پست الکترونیکی (*)
وبسایت

  مشخصات مدرس

محمودزاده بخت آباد سید حامد
دانشجوی رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه سیستان وبلوچستان علاقه مند به مباحث گرافیکی انجام چندین طراحی شامل: طراحی تیزر - کلیپ - سایت و.... در حال حاضر مدیریت سایت Learningtv.ir رو برعهده دارم. در کل عاشق بازی سازی با یونیتی هستم.

  دوره‌های پیشنهادی