شروع فعالیت در لرنینگ تی وی


قبل از این که اقدام به تدریس در سایت نمایید باید در سایت عضو شده و پروفایل کاربری خود را کامل نمایید. بعد از تکمیل پروفایل جهت ارسال درخواست تدریس در شبکه می توانید به "صفحه ی درخواست تدریس" مراجعه نموده و درخواست تدریس در لرنینگ تی وی را ثبت نمایید.
ما اطلاعات شما را بررسی می کنیم. در صورتی که پروفایل شما کامل بود و تمامی اطلاعات را وارد نموده بودید درخواست شما تایید خواهد شد.
از این پس شما می توانید به داشبورد فروشنده دسترسی داشته باشید.
در داشبورد فروشنده می توانید اقدام به ارسال محصول و ایجاد کدهای تخفیف نمایید. علاوه بر این می توانید ریز تراکنش های انجام شده را نیز مشاهده نمایید.

درصد همکاری


ما هیچگونه محتوایی را خریداری نمی کنیم، بلکه در سود و زیان فروش محصولات شما شریک خواهیم بود.
در لرنینگ تی وی دو نوع آموزش منتشر می شود. آموزش های رایگان و آموزش های خریدنی. ما بابت آموزش های رایگان هیچگونه وجهی را به مدرس پرداخت نخواهیم کرد. اما برای آموزش های خریدنی با توجه به میزان فروش 70 درصد هر فروش را در پایان هر ماه به مدرس پرداخت خواهیم کرد.
به عنوان نمونه اگر محصولات شما در ماه 1 میلیون تومان فروش داشته باشد، 700 هزار تومان سهم شما و 300 هزار تومان سهم لرنینگ تی وی خواهد بود.

امکان تخفیف دادن


ما در این که شما محصولی را تخفیف دهید یا نه هیچگونه دخالتی نمی کنیم ، اما با توجه به میزان فروش ماهیانه ی محصولات شما و با توجه به مناسبت های موجود در تقویم، جهت تشویق کاربران به خرید محصولات، به شما پیشنهاد ایجاد کد تخفیف خواهیم داد. علاوه بر این خود شما نیز می توانید هر زمان که نیاز دیدید کدهای تخفیف خود را ایجاد نموده و محصولات خود را با کد تخفیف به فروش برسانید. درصد تخفیفی که شما در نظر می گیرید نباید بیش از 40 درصد باشد. ضمن این که 30 درصد سهم لرنینگ تی وی با وجود کد تخفیف شما پابرجا خواهد بود. به عنوان مثال اگر محصولی از شما را با استفاده از کد تخفیف به قیمت 30000 تومان خریداری نمایند، 9000 تومان سهم لرنینگ تی وی و 21000 تومان سهم شما خواهد بود.

تسویه حساب


تا اطلاع ثانوی تسویه حساب ها در پایان هر ماه انجام می شود.
قصد داریم تا در آینده ای نزدیک تعداد تسویه حساب ها در ماه را به 2 بار یا بیشتر افزایش دهیم.
جهت تسویه حساب نیاز هست که نام دارنده حساب، شماره کارت، شماره حساب و شماره شبا را در داشبورد خود وارد نمایید.

کیفیت ویدئو


شما می‌توانید از هر نرم افزاری جهت ضبط آموزش استفاده کنید اما آموزش‌هایی که کیفیت ویدئو و صوت خوبی ندارند یا این که کیفیت ویدئو و صوت خوبی دارند اما حجم متناسبی ندارند، تایید نخواهند شد.
پیشنهاد ما به شما استفاده از نرم افزار Camtasia جهت ضبط دوره‌های آموزشی می‌باشد.

فایل‌های مورد نیاز:
در آموزش‌های ویدئویی غیررایگانی که در لرنینگ تی وی منتشر می نمایید حتما باید لوگوی سایت درج شده باشد. این لوگو می‌تواند در هر جای ویدئو (با توجه به نرم افزاری که آموزش داده می‌شود) قرار گیرد، اما پیشنهاد ما به شما گوشه‌ی پایین سمت راست می‌باشد. (جهت دانلود لوگو کلیک کنید)
- قبل از شروع ضبط آموزش صفحه‌ی دسکتاپ خود را باید به تصاویری که لرنینگ تی وی به شما پیشنهاد می‌دهد تغییر دهید. (جهت دانلود فایل Psd این تصاویر کلیک کنید)
- در تمامی آموزش ها چه رایگان و چه خریدنی نیاز هست که در ابتدای آموزش ویدئوی دموی لرنینگ تی وی قرار داشته باشد.
- سعی کنید Task bar را مخفی نمایید تا هم فضای کاری شما بیشتر شود و هم این که بیننده سردرگم و گیج نشود.
- در صورت نیاز، در ابتدای آموزش می‌توانید نهایتا به مدت 10 ثانیه در مورد خود مطالبی را بیان نمایید و به مدت نهایتا 2 دقیقه توضیح اجمالی در مورد آموزشی که پیش روی دارید داده و بعد از توضیحات اجمالی به سراغ آموزش رفته و آموزش را تکمیل نمایید.
- در صورتی که از نرم افزار Camtasia استفاده می‌کنید زمانی که نیاز به استراحت دارید یا می‌خواهید وقفه‌ای در آموزش داشته باشید می‌توانید از دکمه‌ی Alt+F9 استفاده کنید.

اندازه‌ی ویدئو:
اندازه‌ی استاندارد ویدئو 1280 در 720 پیکسل یا همان HD می‌باشد.

کیفیت صدا


این مهم نیست که چه میکروفونی در اختیار دارید. با هر مدل میکروفونی که دارید (اعم از هدفون، میکروفون رومیزی، میکروفن یقه‌ای، میکروفون لپتاپ و ...) می‌توانید اقدام به ضبط نمایید. اما قبل از ضبط حتما میکروفون خود را تست نمایید.
برای تست میکروفون می‌توانید یک ویدئوی تستی ضبط نمایید و در آن صحبت کنید. بعد از آن صدای بلندگوی لپتاپ یا کامپیوتر خود را روی 50 درصد (حالت استاندارد) قرار دهید. اگر صدایی که می‌شنوید بدون نویز و بلند به گوش شما می‌رسد نشان از مناسب بودن میکروفن شما می‌باشد.
جدای از بحث نوع میکروفون، کنترل صداهای محیط هم امر بسیار مهمی تلقی می‌شود. سعی کنید در فضایی به دور از هیاهو و سر و صدا آموزش خود را ضبط نمایید.

سرفصل بندی آموزش ها


استفاده از آموزش‌های سرفصل‌ بندی شده و جلسه جلسه بسیار تاثیرگذارتر از آموزش های تک جلسه‌ای می‌باشد.
از آنجا که گوش دادن به یک آموزش ویدئویی که بیش از 30 دقیقه مدت زمان دارد از حوصله‌ی کاربر خارج است بهتر است آموزش‌هایی که بالای 30 دقیقه هستند را به چند فصل جداگانه تقسیم نمایید. در فصل اول یکسری مطالب و در سایر فصول مابقی مطالب آموزش داده شوند.
پس قبل از ضبط آموزش سعی کنید آموزش خود را فصل‌بندی نمایید.

ارسال آموزش


برای ارسال دوره ی آموزشی خود نیاز هست که فایل های آموزشی را به همراه فایل های پروژه، فایل های مورد نیاز، دموی آموزش و تصاویر مطلب در سایت مدیافایر آپلود نمایید و لینک آن را برای ما ارسال نمایید.
سپس به داشبورد خود مراجعه نموده و به بخش مدیریت محصولات مراجعه نمایید و محصول جدیدی ایجاد کنید.
سعی کنید به صورت کامل در مورد آموزش خود توضیح دهید.
اگر آموزش از چند فصل تشکیل شده است، سعی کنید در مورد هر فصل در حد یکی دو خط توضیح دهید.

تصاویر مطلب
تصویر آیکن با اندازه ی 75 پیکسل در 75 پیکسل
تصویر پیشنمایش با اندازه ی 860 پیکسل در 389 پیکسل


در صورتی که نیاز به مشاوره دارید ما در کنار شما هستیم.
شماره ی ما در تلگرام 09212994295
سوالات خود پیرامون، مراحل کسب درآمد و همچنین استانداردهای ضبط آموزش را می توانید از طریق شماره ی فوق در کانال تلگرام مطرح نمایید.