نسخه آزمایشی

 • ۱

  سهم شما از هر فروش

  ← فعالیت در لرنینگ تی وی به عنوان مدرس به صورت مشارکت مدرس و لرنینگ تی وی خواهد بود. به این معنی که مدرس از هر فروش درصدی را دریافت خواهد نمود.
  ← در صورتی که محصول به صورت اختصاصی تنها برای لرنینگ تی وی تهیه شده باشد سهم شما از هر فروش ۷۰ درصد و در غیر این صورت اگر در مارکت‌های دیگر نیز عرضه شده باشد درصد سهم شما از هر فروش ۵۰ درصد خواهد بود.

 • ۲

  داشبورد فروشنده

  ← بعد از تایید درخواست تدریس توسط مدیریت لرنینگ تی وی، داشبورد فروشندگی (تدریس) شما به صورت خودکار فعال خواهد شد. در داشبورد فروشنده می‌توانید فروشگاه خود را آماده کرده و اقدام به انتشار دوره‌های آموزشی خود کنید.
  ← برخی از امکانات داشبورد عبارتند از:
           ↵ امکان ویرایش تنظیمات فروشگاه
           ↵ امکان مشاهده‌ی محصولات بارگزاری شده و ارسال محصول جدید
           ↵ امکان مشاهده‌ی سفارشات
           ↵ امکان گزارش‌گیری
           ↵ امکان مشاهده‌ی کدهای تخفیف بارگزاری شده و انتشار کد تخفیف جدید

 • ۳

  ارزش‌گذاری محتوا

  ← تعیین قیمت محصول تماماً در اختیار مدرس می‌باشد اما با این وجود با توجه به تجربه‌ی ۵ ساله‌ی لرنینگ تی وی و بر اساس موضوع، کیفیت، مدت زمان، پروژه‌محور بودن، و ... پیشنهاداتی در زمینه‌ی قیمت‌گذاری به مدرس داده خواهد شد.

 • ۴

  نحوه و شرایط تسویه حساب

  ← درآمدهای بالای ۲۰۰۰۰ تومان به صورت خودکار و در ابتدای هر ماه شمسی واریز خواهد شد.
  ← جهت واریز درآمد ماهیانه تعریف شماره حساب، شماره شِبا، شماره کارت، و نام صاحب حساب بانکی الزامی می‌باشد.

 • ۱

  مباحث کلی

  ← تجارب ما نشان می‌دهد که کاربران حداکثر زمانی که برای دیدن آموزش صرف خواهند کرد ۲۰ دقیقه می‌باشد. اگر آموزشی طولانی‌تر از این مدت زمان باشد باعث بی‌حوصلگی و خستگی کاربر در یادگیری خواهد شد پس به جای ضبط یک ویدئو با مدت زمان زیاد (بیشتر از ۲۰ دقیقه) چند ویدئو با مدت زمان کمتر تهیه کنید.
  ← اگه تعداد جلسات یک دوره خیلی زیاد شد، می‌توانید دوره‌ی آموزشی خود را فصل‌بندی کرده و در هر فصل چند جلسه را مورد بررسی قرار دهید. دقت داشته باشید که در بحث فصل‌بندی در پایان هر فصل مباحث کامل شوند و در واقع برای کاربر در خرید فصل بعدی اجباری تعیین نکنید!
  ← از آن‌جا که تسلط مدرس در صحبت کردن نقش مهمی در یادگیری بهتر کاربر خواهد داشت، لذا سعی کنید ویدئویی که ضبط می‌کنید به دور از هر گونه تپق زدن، واژه‌های محاوره‌ای، و ... باشد. برای این منظور قبل از ضبط هر جلسه‌ی آموزش، چندین و چند بار آن‌چه که می‌خواهید درس دهید با خود تکرار کنید و تسلط خود بر موضوع را بالا ببرید.

 • ۲

  ویدئو

  ← بهترین نرم‌افزار جهت ضبط ویدئوهای آموزشی، نرم‌افزار Camtasia ورژن ۹ به بعد می‌باشد. سایر نرم‌افزارهای مشابه هر کدام دارای نواقص و محدودیت‌هایی هستند این نرم‌افزار محدودیت‌های بسیار کمتری جهت ضبط ویدئوی آموزشی پیش روی شما خواهد گذاشت. نحوه‌ی کار با این نرم‌افزار را می‌توانید در سایت جستجو کنید.
  ← ویدئوی پیش‌نمایش لرنینگ تی وی باید در ابتدای ویدئو درج شود. جهت دریافت آخرین نسخه‌ی پیش‌نمایش به سربرگ مستندات مراجعه کنید.
  ← لوگوی لرنینگ تی وی باید در گوشه‌ای از ویدئو درج شود. جهت دریافت لوگو به سربرگ مستندات مراجعه کنید.
  ← به‌منظور داشتن ویدئویی با کیفیت خوب و در عین حال با حجم مناسب بهترین اندازه برای ویدئو ۱۲۸۰ پیکسل در ۷۲۰ پیکسل می‌باشد.
  ← تا جایی که امکان دارد سعی کنید از بزرگ‌نمایی در ویدئو اجتناب کنید زیرا این کار باعث کیفیت پایین ویدئو خواهد شد. فقط در مواردی که نیاز هست از بزرگ‌نمایی استفاده کنید.
  ← استفاده از تصویر مدرس، لوگو، تبلیغ، و ... تا زمانی که به اصل ویدئو ضربه‌ای وارد نکند بلامانع می‌باشد. در صورت تمایل سعی کنید در ابتدای ویدئو بعد از پیش‌نمایش لرنینگ تی وی و در یک تصویر جامع و کامل توضیحاتی در مورد خود و آموزشی که تدریس خواهید کرد قرار دهید.
           به عنوان نمونه مثلا در ابتدای آموزش به این نحو می‌توانید خود را معرفی کنید: "به نام خدا، من علی علوی هستم از شبکه‌ی آموزشی فارسی‌ زبانان، لرنینگ تی وی دات آی آر با آموزش اکسل ۲۰۱۶"
  ← ویدئوهای نهایی که به دست ما خواهند رسید با فرمت Mp4 تهیه شوند.

 • ۳

  صدا

  ← اولین و مهم‌ترین نکته در بحث صدا، کیفیت مناسب صوت می‌باشد. برای داشتن صدای با کیفیت نیاز نیست حتما از میکروفون‌های حرفه‌ای استفاده کنید، هرچند که کار با میکروفون‌های حرفه‌ای راحت‌تر خواهد بود و خروجی بهتری خواهد داشت. اما با این وجود از هر میکروفونی که استفاده می‌کنید قبل از ضبط چندین بار تست بگیرید تا از کیفیت مناسب صدا مطمئن شوید.
  ← برای داشتن یک صوت با کیفیت که دارای سه پارامتر اساسی بلندی صدا، نبود صداهای اضافه، و نداشتن نویز می‌باشد رعایت موارد زیر خالی از لطف نیست:
           ↵ بلندی صدا: برای داشتن صدایی با ولوم بالاتر اولاً نیاز هست که میکروفون خود را نزدیک‌تر به دهان قرار دهید و ثانیاً خود شما نیز باید با صدای بلندتری صحبت کنید. در هنگام ضبط ویدئو توسط نرم‌افزار Camtasia فراموش نکنید که مقدار Volume صدا را در حالت ماکزیمم قرار دهید.
           ↵ نبود صداهای اضافه: سعی کنید در محلی به دور از شلوغی و سر و صدا ویدئوی خود را ضبط کنید تا علاوه بر تمرکزی که به دست خواهید آورد، ویدئوی آماده شده نیز دارای صداهای اضافه نباشد. در صورتی که از فایل موزیک استفاده می‌کنید مقدار بلندی صدای موزیک را طوری تنظیم کنید که صدای مدرس بر صدای موزیک غالب شود.
           ↵ حذف نویز: پیش از هر چیز سعی کنید در محیطی به دور از خش خش، صدای باد، و ... اقدام به ضبط ویدئوی آموزشی کنید. استفاده از میکروفون‌های با سطح متوسط نیز می‌تواند راه‌گشا و در حذف نویز تاثیر گذار باشد. با استفاده از گزینه‌ی Noise Removal در نرم‌افزار Camtasia نیز می‌توانید تا حد بالایی نویزها را حذف کنید.

 • ۴

  عنوان و توضیحات

  ← بهترین و کوتاه‌ترین عنوان ممکنه را انتخاب کنید. مهم نیست که قبلا این عنوان توسط مدرس دیگری انتخاب شده است بلکه مهم این است که عنوان توضیحات کوتاه‌ترین و نزدیک‌ترین عنوان به محتوای آموزش باشد.
  ← یکی از موارد بسیار مهم در بحث سئو و نمایش مطلب در نتایج اولیه‌ی جستجو بحث جامع و کامل بودن توضیحات آموزش می‌باشد. سعی کنید در توضیحات آموزش از حداقل ۳۰۰ کلمه استفاده کنید. سعی کنید از عبارات محاوره‌ای، واژه‌های فینگلیش، عبارات تکراری، و ... که باعث آزار خواننده می‌شود خودداری کنید.
  ← توضیحات باید شامل مواردی نظیر: مقدمه، پیش‌نیازها، سرفصل دروس، نکات بارز، و ... باشد. اگر دوره‌ی آموزشی دارای چندین فصل جداگانه است بهتر است در بخش مقدمه‌ی فصل اول کلیاتی در مورد آموزش بیان شود و در بخش مقدمه‌ی فصل‌های بعدی بهتر است آن‌چه که در فصل قبلی پرداخته شده است به صورت خلاصه بیان شود. نکات بارز هر آموزش عاملی است برای فروش بهتر و محبوبیت بیشتر آن آموزش.

 • ۵

  تصاویر محصول

  ← هر محصول حداقل به یک تصویر با اندازه‌ی ۱۲۸۰ پیکسل در ۷۲۰ پیکسل نیاز دارد. این تصویر در صفحه‌ی اول سایت و همچنین در صفحه‌ی توضیحات محصول نمایش داده خواهد شد پس سعی کنید تصویری جذاب و با ذکر همه چیز به صورت خلاصه طراحی کنید.
  ← با مراجعه به سربرگ مستندات می‌توانید نمونه‌ی تصویر با اندازه‌ی ۱۲۸۰ در ۷۲۰ پیکسل را دریافت کنید.
  ← علاوه بر تصویر اصلی می‌توانید تصاویر دیگری نیز برای محصول خود آماده کنید و در توضیحات یا گالری محصول از این تصاویر استفاده کنید. این تصاویر نیز باید در ابعاد ۱۲۸۰ در ۷۲۰ پیکسل یا ۸۰۰ در ۴۵۰ پیکسل طراحی شوند. البته پیشنهاد ما ۱۲۸۰ در ۷۲۰ پیکسل می‌باشد.

 • ۶

  ویدئوی معرفی کلی محصول

  ← بسیاری از کاربران زمانی محصولی را خریداری خواهند کرد که پیش‌زمینه‌ای در ذهن آن‌ها در رابطه با محصول مورد نظر شکل گرفته باشد. برای شکل دادن این پیش‌زمینه بهترین راه‌حل آماده‌سازی ویدئوی معرفی محصول می‌باشد.
           بهتر است در آماده‌سازی ویدئوی معرفی از پارامترهای زیر بهره ببرید:
           ↵ معرفی مدرس در حداکثر ۱۰ ثانیه
           ↵ عنوان دوره‌ی آموزشی در حداکثر ۳۰ ثانیه
           ↵ مقدمه‌ای در مورد دوره‌ی آموزشی در حداکثر ۲ دقیقه
           ↵ تعریف مخاطبان دوره در حداکثر ۲۰ ثانیه
           ↵ تعریف پیش‌نیازهای دوره در حداکثر ۱۵ ثانیه
           ↵ نمایش بخش‌هایی از دوره‌ی آموزشی (بسته به تعداد جلسات و مدت زمان آن‌ها)
           ↵ آموخته‌های کاربران در پایان دوره در حداکثر ۲۵ ثانیه
           ↵ مزایای این دوره‌ی آموزشی نسبت به موارد مشابه موجود در حداکثر ۳۰ ثانیه

 • ۱

  لوگوی لرنینگ تی وی

  ← لوگوی لرنینگ تی وی باید در سرتاسر ویدئو (به غیر از ویدئوی پیش‌نمایش لرنینگ تی وی) قرار داده شود.
  ← بهتر است لوگو در سمت راست و پایین صفحه درج شود.
  ← لوگوی لرنینگ تی وی را از این‌جا دریافت کنید. کافیست فایل فشرده را دانلود نموده و یکی از لوگوها را در ویدئوی خود قرار دهید.

 • ۲

  تصویر محصول

  ← تصویر محصول باید در اندازه‌ی ۱۲۸۰ پیکسل در ۷۲۰ پیکسل طراحی شود. نمونه‌ی تصویر محصول را از این‌جا دریافت کنید.

 • ۳

  ویدئوی پیش‌نمایش لرنینگ تی وی

  ← ویدئوی پیش‌نمایش لرنینگ تی وی هر از چند گاهی بروزرسانی می‌شود. آخرین ویدئوی پیش‌نمایش را در ابتدای هر جلسه‌ی آموزشی قرار دهید.
  ← آخرین ویدئوی پیش‌نمایش لرنینگ تی وی را از این‌جا دریافت کنید.

 • ۱

  شما در لرنینگ تی وی دقیقاً چه کار می‌کنید؟

  ← ما بستری را برای مدرسین آماده خواهیم کرد تا در آن بستر بتوانند اندوخته‌های خود را در معرض دید عموم قرار داده و از آن کسب درآمد کنند.
  ← لرنینگ تی وی یک Marketplace با چندین فروشنده است که در زمینه‌ی مباحث آموزشی فعالیت می‌کند. تصور کنید در یک پاساژ کسب و کار خود را آغاز کرده‌اید و محصولات خود را در مغازه‌ای به فروش می‌رسانید. در واقع لرنینگ تی وی در حکم آن پاساژ و فروشگاه شما در حکم آن مغازه قرار دارد.

 • ۲

  آیا من در لرنینگ تی وی استخدام هستم؟

  ← همکاری با لرنینگ تی وی به صورت مشارکتی است و حقوق ثابتی برای مدرس در نظر گرفته نخواهد شد. به این معنی که مدرس با تهیه ویدئوی آموزشی و لرنینگ تی وی با انتشار آن در درآمد کسب شده سهیم خواهند بود. هرچه تعداد فروش محصول بیشتر باشد مدرس درآمد بیشتری کسب خواهد کرد.

 • ۳

  چه محتوایی می‌توانم آماده کنم؟

  ← آموزش انواع مباحث مختلف در زمینه‌های مختلف نظیر: کامپیوتر، برنامه‌نویسی، شبکه، دروس دانشگاهی، دروس متوسطه، آشپزی، و ...
  ← فقط آموزش‌های تایید شده توسط لرنینگ تی وی منتشر خواهند شد.

 • ۴

  زمان پاسخگویی به درخواست‌ها چقدر است؟

  ← لرنینگ تی وی جهت پاسخگویی به درخواست‌ها به ۳ تا ۵ روز کاری نیاز خواهد داشت.
  ← رعایت استانداردهای لرنینگ تی وی در انتشار سریع‌تر دوره‌ی آموزشی تاثیرگذار خواهد بود.

 • ۵

  سهم من از هر فروش چقدر است؟

  ← سهم شما از هر فروش ۷۰ درصد قیمت نهایی محصول خواهد بود. به عنوان نمونه اگر محصولی ۱۰۰۰۰۰ تومان باشد و شما ۳۰۰۰۰ تومان تخفیف بدهید سهم شما ۷۰ درصد از ۷۰۰۰۰ تومان باقی‌مانده خواهد بود.
  ← اگر آموزش شما در جایی غیر از لرنینگ تی وی بازنشر شود سهم شما از هر فروش ۵۰ درصد قیمت نهایی محصول خواهد بود.

 • ۶

  ارزش‌گذاری محصولات با کیست؟

  ← قیمت‌گذاری تماماً در اختیار شماست اما با این وجود لرنینگ تی وی نیز پیشنهادات خود را اعلام خواهد کرد.

 • ۷

  فایل‌ها رو کجا آپلود کنم؟

  ← هر محصول از ۴ نوع فایل تشکیل شده است: فایل آموزش‌ها، فایل تصاویر محصول، فایل Word توضیحات، فایل‌های پروژه.
  ← همه‌ی فایل‌ها را به صورت منظم و مرتب در آپلودسنترهایی نظیر مدیافایر، دراپ باکس، و ... آپلود کنید و لینک آن را از طریق تلگرام یا ایمیل برای ما ارسال کنید.
           ↵ شماره ما در تلگرام: ۰۹۲۱۲۹۹۴۲۹۵
           ↵ ایمیل‌ها: hmchenaran.s [at] gmail [dot] com و learningtv.ir [at] gmail [dot] com

 • ۸

  پنل مدیریتی در اختیارم قرار داده می‌شود؟

  ← بعد از تایید تدریس شما در لرنینگ تی وی به شما پنل مدیریتی با عنوان "داشبورد فروشنده (مدرس)" اختصاص داده خواهد شد. در این پنل امکانات بسیاری در نظر گرفته شده‌ است که عبارتند از:
           ↵ اطلاعیه‌های مدیر
           ↵ تنظیمات فروشگاه
           ↵ مدیریت محصولات منتشر شده
           ↵ ارسال محصول جدید
           ↵ مدیریت کدهای تخفیف منتشر شده
           ↵ ارسال کد تخفیف جدید
           ↵ مشاهده‌ی سفارشات
           ↵ گزارش‌گیری

 • ۹

  میشه تخفیف هم در نظر گرفت؟

  ← بله هر مدرس حداکثر تا ۴۰ درصد می‌تواند تخفیف در نظر بگیرد. برای این منظور کافیست به بخش ایجاد کد تخفیف رفته، درصد تخفیف، و محصولات تخفیف‌دار را انتخاب کنید.علاوه بر این می‌توانید برای محصول خود بازه‌ی زمانی فروش ویژه نیز تعریف کنید.

 • ۱۰

  میشه آموزش رایگان هم ارسال کرد؟

  ← بله هر مدرس علاوه بر آموزش‌های خریدنی می‌تواند آموزش‌های رایگان هم منتشر کند. آموزش‌های رایگان می‌توانند تبلیغات خوبی برای جذب مشتری بیشتر باشند.

 • ۱۱

  قراردادی هم بین مدرس و لرنینگ تی وی بسته خواهد شد؟

  ← بله، بعد از درخواست تدریس و تایید آن توسط مدیریت فرم قراردادی برای شما ارسال خواهد شد. فرم قرارداد را امضا کرده و برای ما ارسال خواهید کرد.

 • ۱۲

  نحوه و شرایط تسویه حساب چیست؟

  ← درآمدهای بالای ۲۰۰۰۰ تومان به صورت خودکار و در ابتدای هر ماه شمسی واریز خواهد شد.
  ← جهت واریز درآمد ماهیانه تعریف شماره حساب، شماره شِبا، شماره کارت، و نام صاحب حساب بانکی الزامی می‌باشد.

There are no products