نسخه آزمایشی

کنترل chart در سی شارپ
کنترل chart در سی شارپ

کنترل Chart در سی شارپ

با عرض سلام به کاربران خوب لرنینگ تی | شبکه ی آموزشی فارسی زبانان.تبریک هم عرض می کنم به خاطر حلول ماه مبارک رمضان.در این پست یک آموزش سی شارپ دیگر به همه ی علاقه مندان به زبان محبوب سی شارپ تقدیم می شود و آن هم استفاده و برنامه نویسی کنترل chart در سی شارپ هست.

تا حالا اگه با Excel کار کرده باشید و نمودار (chart) ایجاد  کرده باشید حتما این کنترل را مشاهده کرده اید.اگر بخواهیم نمودار ها و دیاگرام های مختلفی را در فرم های ویندوزی و زبان Csharp نمایش بدهیم این کار چندان سخت نیست وبه راحتی با استفاده از کنترل chart در قسمت Toolbox میسر خواهد شد.

با استفاده از کنترل chart می توانیم به راحتی داده هایی را از حتی بانک اطلاعاتی استخراج کنیم و با استفاده از انواع نمودار های دایره ای، میله ای، ستونی، نقطه ای و… مانند آنچه در نرم افزار Excel اتفاق می افتد به نمایش بگذاریم.

امید است که این فیلم آموزشی مفید واقع شده باشد.جهت دانلود فیلم آموزشی کار با کنترل chart در سی شارپ به باکس دانلود مراجعه فرمایید.

پیشاپیش از نظرات، انتقادات و پیشنهاد های شما بزرگواران در راستای این مطلب آموزشی و یا سایر مطالب دیگر سایت استقبال خواهیم کرد و یقینا باعث ارتقای سطح کمی و کیفی مطالب سایت خواهد شد.

با تشکر

سید عبدالله محمودزاده

 

یک نظر برای "کنترل chart در سی شارپ"


  1. علیرضا گفت:

    دستتون درد نکنه خیلی دنبال این مطلب بودم

ارسال دیدگاه

نام (*)
پست الکترونیکی (*)
وبسایت

There are no products