dialog ها در سی شارپ #1

dialog ها در سی شارپ #1

  مشخصات آموزش

  •   مدت زمان 14 دقیقه و 38 ثانیه
      حجم فایل 25 مگابایت
      زبان آموزش فارسی
  •   لینک دانلود

dialog ها در سی شارپ

 

  dialog ها در سی شارپ #1 (کار با Font Dialog و Open File Dialog)

با عرض سلام و وقت به خیر به همه علاقه مندان به زبان محبوب سی شارپ.ضمن عرض تبریک اعیاد شعبانیه به همه کاربران learningtv.ir لازم به ذکر است که در راستای آموزش های تصویری که در سایت قرار گرفته کمی به سمت مباحث ویندوز فرم در سی شارپ آمدیم و به ویژه به مبحث dialog ها در سی شارپ خواهیم پرداخت.

در قسمت اول با دو دیالوگ پر کاربرد یعنی Open File Dialog و همچنین Font Dialog در زبان سی شارپ آشنا خواهیم شد و در یک مثال کاربردی و عملی طرز استفاده کردن از این دو دیالوگ را فرا می گیریم.

در قسمت های بعدی آموزش به سراغ Save File Dialog,Color Dialog,print Dialog,print preview Dialog,page setup Dialog,Folder browsers Dialog خواهیم رفت.

همچنین در فرصت های بعدی در دنباله آموزش dialog ها در سی شارپ برای اینکه در این مبحث تسلط پیدا کنیم یاد خواهیم گرفت که چطور یک dialog سفارشی (به عبارتی Custom dialog) بسازیم که از قوانین مایکروسافت هم پیروی کند و از طرفی موارد مورد نظر ما را هم به طور سفارشی اعمال کرده باشد.جهت استقاده از این آموزش تصویری به باکس دانلود مراجعه فرمایید.

پیشاپیش منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهاد های شما بزرگواران در مورد مطالب آموزشی سایت هستیم و یقینا نقطه نظرات شما باعث ارتقای سطح کمی وکیفی مطالب سایت خواهد شد.

با تشکر/

ارسال دیدگاه

نام (*)
پست الکترونیکی (*)
وبسایت

  مشخصات مدرس

سید عبدالله محمودزاده
دانش آموخته ی رشته ی مهندسی نرم افزار می باشد. زمینه ی تخصصی وی: برنامه نویسی Application ها ویندوزی به زبان C#.NET طراحی پایگاه داده (SQL server,MySQL,Access ) تکنولوژی های کار با منابع داده (ADO.NET,Linq,Entity Framework) برنامه نویسی وب (HTML5,CSS3,JavaScript,Jquery,Ajax,PHP,Jason) می باشد.

  دوره‌های پیشنهادی