لرنینگ تی وی

طعم شیرین یادگیری

کار با اسناد PDF در سی شارپ جلسه چهارم و پنجم


تاریخ انتشار

تعداد نظرات

تعداد بازدید

زمان تقریبی مطالعه
۰۴/خرداد/۱۳۹۳
۱۷۲۸ روز پیش
۳ دیدگاه ۱۴۷۸ ۱ دقیقه

کار با اسناد PDF در سی شارپ

 کار با اسناد PDF در سی شارپ جلسه چهارم و پنجم

با عرض سلام و خسته نباشد به کاربران خوب learningtv.ir.این جلسه قسمت چهارم و پنجم از دوره ی آموزشی کار با اسناد PDF در سی شارپ رو خواهیم داشت که برای علاقه مندان به صورت رایگان تهیه گردیده است.

در این فیلم آموزشی قسمت چهارم کار با فونت ها را یاد می گیریم.یعنی اینکه چطور یک فونت سفارشی با رنگ مشخص ، سایز مشخص،استایل مشخص ایجاد کنیم و این را به پاراگراف، chunk و…. انتساب دهیم.

اما در قسمت پنجم آموزش تصویری کار با اسناد PDF در سی شارپ یاد خواهیم گرفت که چطور لیست های ترتیبی و غیر ترتیبی در اسناد PDF اما به وسیله ی سی شارپ ایجاد کنیم.در کار با لیست ها یاد می گیریم که چطور symbol های مختلفی را استفاده کنیم و اینکه چگونه لیست های ترکیبی و تو در تو در PDF ایجاد کنیم.

در قسمت ششم این مجموعه آموزشی ساخت navigator ها در  PDF را خواهیم گرفت.اینکه چطور یک ساختار درختی مثل TreeView در سی شارپ را خواهیم توانست ایجاد کرد.

در قسمت های بعدی این مجموعه آموزشی مطالب جذاب تری مثل Split کردن  یک PDF به چند PDF و همچنین Merge کردن چند PDF به یک PDF و… نیز فرا خواهیم گرفت.منتظر آموزش های بعدی باشید.آپلود این فیلم های آموزشی از ساعت ۱ امشب به بعد خواهد بود.پیشاپیش منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهاد های شما بزرگواران در مورد این مجموعه آموزشی هستیم.

با تشکر/

۳ نظر برای "کار با اسناد PDF در سی شارپ جلسه چهارم و پنجم"


 1. نوشته شده توسط  

  با سلام و خسته نباشید
  لینک دانلود نیست!!!!! چجوری این قسمت را داانلود کنم؟ (:unknw:)

  پاسخ

  پاسخ
 2. نوشته شده توسط  

  با سلام. لینک دانلود کجاست؟؟

  پاسخ

  پاسخ
  • نوشته شده توسط  

   بله امشب حتما درستش می کنم.عذرخواهی می کنم.

   پاسخ

   پاسخ

ارسال دیدگاه

نام (*)
پست الکترونیکی (*)
وبسایت