لرنینگ تی وی

طعم شیرین یادگیری

dialog ها در سی شارپ #۱


تاریخ انتشار

تعداد نظرات

تعداد بازدید

زمان تقریبی مطالعه
۱۰/خرداد/۱۳۹۳
۱۸۱۷ روز پیش
بدون دیدگاه ۱۳۵۰ ۱ دقیقه

dialog ها در سی شارپ

 

  dialog ها در سی شارپ #۱ (کار با Font Dialog و Open File Dialog)

با عرض سلام و وقت به خیر به همه علاقه مندان به زبان محبوب سی شارپ.ضمن عرض تبریک اعیاد شعبانیه به همه کاربران learningtv.ir لازم به ذکر است که در راستای آموزش های تصویری که در سایت قرار گرفته کمی به سمت مباحث ویندوز فرم در سی شارپ آمدیم و به ویژه به مبحث dialog ها در سی شارپ خواهیم پرداخت.

در قسمت اول با دو دیالوگ پر کاربرد یعنی Open File Dialog و همچنین Font Dialog در زبان سی شارپ آشنا خواهیم شد و در یک مثال کاربردی و عملی طرز استفاده کردن از این دو دیالوگ را فرا می گیریم.

در قسمت های بعدی آموزش به سراغ Save File Dialog,Color Dialog,print Dialog,print preview Dialog,page setup Dialog,Folder browsers Dialog خواهیم رفت.

همچنین در فرصت های بعدی در دنباله آموزش dialog ها در سی شارپ برای اینکه در این مبحث تسلط پیدا کنیم یاد خواهیم گرفت که چطور یک dialog سفارشی (به عبارتی Custom dialog) بسازیم که از قوانین مایکروسافت هم پیروی کند و از طرفی موارد مورد نظر ما را هم به طور سفارشی اعمال کرده باشد.جهت استقاده از این آموزش تصویری به باکس دانلود مراجعه فرمایید.

پیشاپیش منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهاد های شما بزرگواران در مورد مطالب آموزشی سایت هستیم و یقینا نقطه نظرات شما باعث ارتقای سطح کمی وکیفی مطالب سایت خواهد شد.

با تشکر/

ارسال دیدگاه

نام (*)
پست الکترونیکی (*)
وبسایت